Bİz Kİmİz?

Mutlak kalite ve müşteri memnuniyet anlayışını benimseyerek, ithal duvar kağıdı, lamine - laminat parke, duvardan duvara halı ve endüstriyel pvc yer kaplaması ürün yelpazesi ile hizmet vermekteyiz.

Tarkett Uygulamaları Uygulamaları

Mükemmel aşınma dayanımı (Aşınma Grubu T) ve temizleme özellikleri için güçlendirilmiş homojen, iletken, esnek zemin kaplamasıdır. Gelişmiş iletkenlik özellikleri, sürekli ürünün içinden geçen siyah karbon tanecikleri ve saf karbon tabanı ile sağlanır. Rulolar, standart zemin kaplama yapıştırıcısı ile döşenir. Karolar ve bakır şeritler her zaman iletken yapıştırıcı gerektirir. Tarkett tarafından geliştirilen iQ PUR ve hammadde yapısı sayesinde zemin kaplamalarının güçlü avantajlarını taşır, Elektronik ve petrokimya endüstrileri, ameliyathaneler, bilgisayar odaları, steril odalar ve benzer alanlar. Okullar, sağlık kurumları ve diğer kamu binaları gibi birçok yapı için uygun, homojen yapılı, kaliteli vinil zemin kaplamasıdır.  Ömür boyu cila veya benzeri ürün gerektirmez.

Temizlik
Yumuşak bir fırça veya elektrik süpürgesiyle süpürüp su ve doğal bir deterjanla silerek zemin kaplamanızın her zaman en iyi durumda olmasını sağlayabilirsiniz.