Bİz Kİmİz?

Mutlak kalite ve müşteri memnuniyet anlayışını benimseyerek, ithal duvar kağıdı, lamine - laminat parke, duvardan duvara halı ve endüstriyel pvc yer kaplaması ürün yelpazesi ile hizmet vermekteyiz.

DİJİTAL Baskı Uygulamaları Uygulamaları

Sizlere Özel, Dijital Baskılı Vinyl Esaslı duvar kağıdına yapılan dijital baskı teknolojisi.

İstediğiniz fotoğrafı yada resim duvarlara uygulanır. Resimleri göreceğiniz web sitesinden sadece seçmek sizin işiniz...

Ev ve çalışma alanlarınızı kişiselleştirmeniz için artık kişiye özel ev duvar kağıdı, çocuk odası duvar kağıdı, bebek duvar kağıdı, aşk duvar kağıdı var. Duvarınıza  eğlenceli, çarpıcı, renkli, romantik, nostaljik, sanatsal, egzotik duvar kağıdı dekorasyonları yaptırmak artık çok kolay.

Kafe, otel, restaurant ve hastane gibi kurumlarda, kurumsal logoları veya seçilen imajları duvar kağıdı haline getirip, farklı bir konsept oluşturuyorsunuz.

Artık Evlerinizi renklendirmenin ve daha şık yapmanın yeni bir yolu var. DuvarKağıdı BaskısıSizde farklı duvar kağıdı edinmek istiyorsanız, modern duvar kağıtlarını inceleme zamanı...

Manzara duvar kağıdı, kişiye özel duvar kağıdı, ev dekor duvar kağıtları, wallpaper duvar kağıdı, art duvar kağıtları hepsi tamamen sizin tercihinizi bekliyor. Bizim özelliğimiz, siz ne isterseniz o!