Bİz Kİmİz?

Mutlak kalite ve müşteri memnuniyet anlayışını benimseyerek, ithal duvar kağıdı, lamine - laminat parke, duvardan duvara halı ve endüstriyel pvc yer kaplaması ürün yelpazesi ile hizmet vermekteyiz.

Firmamız Alsancak İtalya Sokak ta THE WALL adı altında sektöre yeni bir nefes ve heyecan katmak üzere kurulmuştur.

Mutlak kalite ve müşteri memnuniyet anlayışını benimseyerek, ithal duvar kağıdı , lamine - laminat parke , duvardan duvara halı ve endüstriyel pvc yer kaplaması ürün yelpazesi ile hizmet vermektedir.

Her yaş kategorisine hitap eden değişik modelleri ve katalogları içeren ürün yelpazemiz Avrupa’nın seçkin markalarından oluşmaktadır. Sizlerin beğenisine sunduğumuz ürünlerimiz Almanya , İtalya , Belçika ,Finlandiya’ nın seçkin üreticilerinin ürünleridir.

Temsil ettiğimiz markalar bir asırı geçen süredir üretimlerini sürdürmektedir. Satışını yaptığımız tanınmış markaların çalıştıkları dünyaca ünlü tasarımcılar ve designer ların özenle tasarladıkları ürünler yüksek beğeni toplamaktadır.

Her geçen gün yenilenen teknolojiye ve günümüz trendlerine ayak uydurarak büyüyen ve gelişen The Wall , Odek Yapı Ltd.Şti. , sektörünün içinde farkı hizmet anlayışı ile yer almaktadır. Yeni kurulmuş olmakla birlikte sektördeki tecrübemiz en önemli avantajımızdır.

Kemal Ertunç ‘un bu şirketi kurmaktaki amacı;

The Wall, bugüne kadar olduğu gibi, gelecekte de ilkelerinden ödün vermeden, değerlerine her geçen gün yenilerini katarak yoluna devam edecektir.