Bİz Kİmİz?

Mutlak kalite ve müşteri memnuniyet anlayışını benimseyerek, ithal duvar kağıdı, lamine - laminat parke, duvardan duvara halı ve endüstriyel pvc yer kaplaması ürün yelpazesi ile hizmet vermekteyiz.

Parke Uygulamaları

OVERLAY: Alfa selüloz esaslı;iç kısımlarına alüminyum oksit (Zımpara kumu)tanecikleri tatbik edilmiş ve melamin reçinesi ile emprenye edilmiş film tabakasıdı,.alüminyum oksit tanecikleri sayesinde aşınma,çizilme ve ısıya karşı mukavemet kazanmıştır.Melamin reçinesi sayesinde bu tanecikler film tabakasına tutunmaktadır.Ayrıca presleme esnasında komple eriyen ve sertleşen melamin reçineside poroziteyi azaltıp yüzeylerde oluşacak kir ve lekelerin tutunmasını azaltmakta,kolay temizlenmeye yardımcı olup hijyende sağlamaktadır.

DESEN KAĞIDI: Doğal ağaçların birebir fotoğraflarının ileri teknoji yöntemleri ile özel kağıtlara printlemek suretiyle elde edilir.Daha sonra melamin reçinesi ile emprenye edilir.70-90 g/m2 ağırlığa sahip kağıtlardır.Neme karşı dayanıklıdır.

HDF: Yüksek yoğunlukta, kanserojen madde içermeyen (E1 standardında) ve neme karşı dayanıklı lif levhadır.

BALANS KAĞIDI: Özellikle oküliptus gibi stabilizasyonu yüksek ağaç türü liflerinden elde edilen kağıtlardan üretilmiş, melamin reçinesi ile emprenye edilmiş rutubete karşı dayanıklı, parke levhalarının stabilizasyonunun sağlayan film tabakasıdır.

PARAFİN (VAKS): Mum olarakta adlandırılan bu madde üretim esnasında dil ve kanal kısımlarına sıcak ve sıvı fazda tatbik edilmektetir.Bu uygulamadan sonra parkenin birleştirilen kısımları rutubete karşı dirençli hale gelmektedir. Aşınmaya dayanıklı, darbeye dayanıklı, sigara izmaritine dayanıklı, sabit boyutlu, çizilmeye dayanıklı. Kaydırmaz, neme dayanıklı, lekelere dayanıklı. Hijyeniktir.

Kıl süpürge veya elektrik süpürgesi ile kolayca temizlenebilmektedir.

Ayak izlerini, yapışmış kirleri iyi sıkılmış ''hafif nemli'' bir bez ile plakaların uzunlamasına doğru siliniz.

Fazla nemlerin derhal alınması gerekmektedir.Daha kuvvetli kirleri sulandırılmış genel temizlik maddeleri veya laminat temizleyiciler ile temizleyiniz. Balmumu,yağ veya vernik içeren temizleyiciler veya bakım maddelerini kesinlikle kullanmayınız.

Laminat zemininizin değerini korumak için mobilya ayakları için keçeli sürgü ve lastikten sandalye makaraları kullanınız.tekerlek lastik tabanı DIN 68131 Tip ''w'' ye uygun olmalıdır.Sağlıklı bir oda atmosferi (oda sıcaklığı 18-22 C, hava nemi 55-65 % )sizin ve ailenize olduğu gibi laminat zemininiz için de çok önemlidir.