Bİz Kİmİz?

Mutlak kalite ve müşteri memnuniyet anlayışını benimseyerek, ithal duvar kağıdı, lamine - laminat parke, duvardan duvara halı ve endüstriyel pvc yer kaplaması ürün yelpazesi ile hizmet vermekteyiz.

Scandatex (Cam Tekstil) Uygulamaları Uygulamaları

Dekoratif ve estetik boyanabilir cam tekstili duvar kaplama malzemeleri mimar, iç mimar ve dekoratörlere yeni ufuklar sunmaktadır. Toksik madde içermeyen, alev almayan, istenilen renkte boyanabilen kaplamalar uygulandığı yüzeylerdeki çatlakları örtüp, oluşacak yeni çatlakları yüzeye yansıtmaz. Nefes alma özelliği ile nem ve küflenmeyi önleyen, bünyesinde bakteri ve mikrop barındırmayan cam tekstili duvar kaplamaları, geri dönüşümlü ve çevre dostudur. Bu kaplamalar TÜV-CERT - ve ÖKO-TEX standartlarında üretilmektedir.

Scandatex Duvar kaplama özellikleri silikonlu su bazlı boyası ile boyanabilir. Boya sorası yoğun bol suyla silinebilir.

Duvarlar da boya kılcal çatlaklarını gizler sert bir malzeme olduğun dan boya kabarmaları ve çatlamalara karşı dayanıklılık sağlar. Boya ve diğer yüzeysel kabarmalara karşı cam tekstili kullanılır. Kullanım alanlarında Yoğun sert darbelere karşı dayanıklıdır. Tüm mekanlara uygulama yapılabilir...